O nas
"Każde zwierzę ma prawo oczekiwać od człowieka poszanowania, opieki i ochrony"
Światowa Deklaracja Praw Zwierząt
Witamy na nowej stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej „Zwierzyniec”. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele informacji na temat naszej lecznicy i kompleksowej oferty opieki zdrowotnej stworzonej z myślą o Waszych pupilach.
Przychodnia rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008 roku i specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt. Staramy się zapewniać profesjonalną i sprawną obsługę naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, by podczas pobytu u nas stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.
Do naszej praktyki lekarskiej wprowadzamy najwyższe standardy stale inwestując w infrastrukturę i wyposażenie kliniki. Dysponujemy obecnie najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu, w trosce o najwyższą jakość usług, większość badań możemy wykonać na miejscu.
Zapraszamy!
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku
Lekarze weterynarii
Święta Wielkanocne i godziny pracy
Łapka

24-03-2016

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym pacjentom i ich właścicielom życzymy zdrowych rodzinnych świąt oraz samych pogodnych dni pełnych optymizmu i dobrej energii.

Zespół Przychodni Weterynaryjnej Zwierzyniec

Informujemy również że Przychodnia Zwierzyniec czynna będzie w Wielką Sobotę od 10 do 14, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny NIECZYNNE.
Na naszej stronie zamieściliśmy listę lecznic czynnych również w dni świąteczne. Za utrudnienia przepraszamy
Godziny pracy w dni świąteczne i noworoczne
Łapka

24-12-2015

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,zespół Przychodni Weterynaryjnej ZWIERZYNIEC, chciałby złożyć Wszystkim naszym czworonożnym pacjentom i ich właścicielom najserdeczniejsze życzenia. Dużo, dużo zdrówka i radości oraz żeby każdy z Was odnalazł w swoim sercu ducha świąt! Emotikon smile
Przedstawiamy godziny pracy naszej Przychodni w okresie świątecznym i noworocznym:
24.12 -( Wigilia) przychodnia czynna w godzinach 10-12
25.12 -( Pierwszy dzień Świąt) przychodnia nieczynna
26.12 -( Drugi dzień Świąt) przychodnia nieczynna
27.12 -( Niedziela) przychodnia nieczynna
28.12-(Poniedziałek) Zapraszamy 10-19
29.12-(Wtorek) Zapraszamy 10-19
30.12-(Środa) Zapraszamy 10-19
31.12- (Sylwester) 10-14
1.1.2016-Nowy Rok- Nieczynne
2.1.2016- (Sobota)- 10-14
3.1.2016- (Niedziela)- nieczynne
W nagłych przypadkach na naszej stronie internetowej zamieściliśmy adresy lecznic, które przyjmują również w dni świąteczne.
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku