O nas
"Każde zwierzę ma prawo oczekiwać od człowieka poszanowania, opieki i ochrony"
Światowa Deklaracja Praw Zwierząt
Witamy na nowej stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej „Zwierzyniec”. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele informacji na temat naszej lecznicy i kompleksowej oferty opieki zdrowotnej stworzonej z myślą o Waszych pupilach.
Przychodnia rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008 roku i specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt. Staramy się zapewniać profesjonalną i sprawną obsługę naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, by podczas pobytu u nas stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.
Do naszej praktyki lekarskiej wprowadzamy najwyższe standardy stale inwestując w infrastrukturę i wyposażenie kliniki. Dysponujemy obecnie najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu, w trosce o najwyższą jakość usług, większość badań możemy wykonać na miejscu.
Zapraszamy!
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku
Lekarze weterynarii
Uwaga
Łapka

29-10-2015

Uwaga!!!Dnia 13 listopada - (piątek) Przychodnia Zwierzyniec czynna będzie do godz 16.30, 14 listopada - (sobota) będzie nieczynna. Cały nasz zespół, ze względu na chęć pogłębiania wiedzy,wyjeżdża na Kongres Weterynaryjny. Pragniemy się rozwijać aby jeszcze bardziej móc pomagać naszym futrzastym pacjentom. Prosimy zatem o wyrozumiałość.
Nowa strona
Łapka

20-03-2015

Witamy na nowej stronie internetowej naszej przychodni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług, które proponujemy naszym milusińskim. Zapraszamy!
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku