O nas
"Każde zwierzę ma prawo oczekiwać od człowieka poszanowania, opieki i ochrony"
Światowa Deklaracja Praw Zwierząt
Witamy na nowej stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej „Zwierzyniec”. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele informacji na temat naszej lecznicy i kompleksowej oferty opieki zdrowotnej stworzonej z myślą o Waszych pupilach.
Przychodnia rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008 roku i specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt. Staramy się zapewniać profesjonalną i sprawną obsługę naszym klientom. Dokładamy wszelkich starań, by podczas pobytu u nas stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.
Do naszej praktyki lekarskiej wprowadzamy najwyższe standardy stale inwestując w infrastrukturę i wyposażenie kliniki. Dysponujemy obecnie najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu, w trosce o najwyższą jakość usług, większość badań możemy wykonać na miejscu.
Zapraszamy!
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku
Lekarze weterynarii
Godziny Pracy w Święta Wielkanocne
Łapka

02-04-2015

Godziny pracy w dni świąteczne:
Wielki Czwartek - 10.00 - 19.00
Wielki Piątek - 10.00 - 19.00
Wielka Sobota - 10.00 - 14.00
WIELKANOC - nieczynne ,
Lany Poniedziałek - nieczynne ;
W nagłych przypadkach na naszej stronie internetowej zamieściliśmy adresy lecznic calodobowych, które przyjmują również w dni świąteczne.
Wszystkim naszym Milusińskim i ich Właścicielom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych i przede wszystkim dużo dużo zdrówka.
Nowa strona
Łapka

20-03-2015

Witamy na nowej stronie internetowej naszej przychodni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług, które proponujemy naszym milusińskim. Zapraszamy!
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku