• Pracownicy „Zwierzyńca” to coś więcej niż po prostu personel – nasz zespół stanowią osoby, dla których leczenie i chęć niesienia pomocy zwierzętom stanowi priorytet.
  • Jesteśmy grupą pasjonatów i zarazem specjalistów czujących obowiązek stałego rozwoju naukowego, pogłębiania specjalistycznej wiedzy z zakresu lecznictwa zwierząt, śledzenia na bieżąco postępu wiedzy weterynaryjnej, technik operacyjnych i technologii stosowanych w medycynie. Czynimy to stale uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych oraz zdobywając specjalizacje.
  • Ponadto stale współpracujemy z lekarzami innych specjalności, zapewniając konsultacje w każdej dziedzinie medycyny weterynaryjnej.
  • Prywatnie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, wspólnie dbamy o to, by atmosfera w naszej przychodni była miła i przyjazna, przez co pragniemy zapewnić najwyższy komfort i jakość leczenia naszych milusińskich.
Lekarze weterynarii
Joanna Thiede
Joanna Thiede
Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów. Od 2006 r. absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Odbyła roczny staż w Klinice Małych Zwierząt przy ulicy Stryjskiej w Gdyni Redłowo, po czym przez kolejny rok pracowała w Przychodni Weterynaryjnej w Starogardzie Gdańskim. W 2008 r. założyła Przychodnię Weterynaryjną „Zwierzyniec”, która stała się dla niej nie tylko pracą, ale również wielką pasją. Ukończyła wiele kursów i szkoleń weterynaryjnych, a w 2012 roku zdobyła tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Prywatnie jest dumną mamą synka Aleksandra, właścicielką suczki o imieniu Lilu, kota Felka i kotki Maszy. W wolnym czasie prowadzi aktywne życie (bieganie, snowboard), uwielbia podróże i wycieczki rowerowe, interesuje się również muzyką.
Piotr Troch
Piotr Troch
Lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej. W 2011 roku ukończył studia Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Po rocznym stażu odbytym w przychodni weterynaryjnej w Gdyni specjalizującej się w głównie w ortopedii dołączył do zespołu „Zwierzyńca” i swoją żywiołową osobowością wzbogacił jego żeński skład. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach.W maju 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty z Chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczymi we Wrocławiu. Prywatnie jest szczęśliwym tatą córki Julii i syna Aleksandra, właścicielem dwóch kotów: Bostona i Bufy oraz żółwia, którego posiada od 11. roku życia. Oprócz wielkiej pasji jaką jest dla niego praca lekarza weterynarii, interesuje się grami planszowymi, podróżami i sportem.
Natalia Asner
Natalia Asner
Technik weterynarii, studentka psychologii. W 2012 r. zdobyła tytuł technika weterynarii w Centrum Szkolenia "Technik" w Gdańsku. Przychodnię „Zwierzyniec” zna od podszewki, a zdobytym doświadczeniem doskonale i fachowo zajmuje się hospitalizowanymi zwierzętami. Jest niezastąpionym pomocnikiem lekarzy w naszej przychodni. Prywatnie jest właścicielką psa Bonusa oraz dwóch kotów: Bazyla i Bezy. Jej hobby to psychologia, podróżowanie i książki.
Lubię to!
Zwierzyniec na Facebooku